Stovyklos moterims

Dažnai moterys įsisukusios į kasdienybės darbų, pareigų ir rūpesčių ratą pamiršta save. Atrodo, dar randame laiko išorei, nes reikia eiti į darbą ir atrodyti tinkamai, tačiau vidų dažnai pamirštame. Dalyvavimas moterų stovyklose taip stipriai mane palietė, kad pajutau didžiulį poreikį tuo pasidalinti su Jumis, mielos moterys, todėl kasmet organizuoju po keletą stovyklų.

Kasdien mokausi padėkoti už tai, ką turiu, pasidžiaugti mažais laimėjimais, skleisti meilę ir moteriškumą. Į kiekvieną AČIŪ, skirtą man, atsakyti “Prašau” ar “Į sveikatą”, o ne kaip anksčiau “Nėra už ką”. Šie maži pokyčiai veda į šviesesnį rytojų. Nepaliauju dėkoti už visus žmones, esančius šalia, už palankiai besidėliojančius įvykius, už galimybę prisiliesti prie tokių, kaip ši stovykla, renginių kūrimo. Daryti gyvenime, tai kas patinka yra laimė! Ir tikrai visos tai galime, tereikia savimi patikėti!

Visos stovyklos kuriamos su meile, subalansuota moterims, kurios nori skirti laiko SAU, kokybiškai save “perkrauti” ir pailsėjusioms bei laimingoms grįžti į namus. Sunku žodžiais apsakyti tokių pasibuvimų moterų bendrystėje poveikį – dar savaitę ar dvi skraidai kaip ant sparnų: taip gera, taip lengva, taip norisi visiems šypsotis, padrąsinti, patarti, apkabinti, paguosti…

Su meile, Aurelija

Video iš stovyklų

Neieškok savęs, o kurk save

7-asis studijos gimtadienis

Kurk save

8-asis studijos gimtadienis