Atpalaiduojantys masažai

Atpalaiduojantis masažas. Vien jau šio masažo pavadinimas rodo jo poveikį ir tikslą. Šis masažas, kuris tinka kiekvienam. Gilaus relaksacinio pobūdžio masažas ramina centrinę nervų sistemą, atpalaiduoja raumenis, sumažina dirglumą, pašalina nuovargį.

Atpalaiduojantis masažas atliekamas lėtais ir plačiais judesiais, kurie mažina įtampą bei nuovargį. Pavargusiems raumenims atpalaiduoti taikomi trumpi tempimo judesiai. Šis masažas gali būti atliekamas visam kūnui arba specifinėms vietoms (kaklo-sprando sričiai, nugarai, kojoms ir kt.) Svarbu paminėti, kad šio masažo metu yra naudojami eteriniai aliejai dar labiau sustiprinti atsipalaidavimo, ramybės, pasinėrimo į save poveikiui.

Atpalaiduojančio kūno masažo metu stimuliuojami tam tikri smegenų centrai, todėl išsiskiria endorfinas (laimės hormonas). Ši cheminė medžiaga padeda nusiraminti, atsipalaiduoti, atgauti emocinę pusiausvyrą. Rekomenduojami 1-2 atpalaiduojančio masažo seansai per savaitę norint užtikrinti darbingą ir energingą darbo savaitę.

Yra manoma, kad atpalaiduojantį kūno masažą ar atpalaiduojantį nugaros masažą labiausiai mėgsta moterys. Jos sudaro didžiąją dalį klientų, pasirenkančių būtent šio tipo masažą. Kadangi moterys mėgsta save lepinti, joms norisi atsipalaiduoti, pailsėti ar tiesiog pakeisti aplinką – šis masažas yra vienas iš populiariausių. Švelnūs judesiai, harmoninga, raminanti muzika taip pat padeda atsipalaiduoti, nugrimzti į ramybės būseną.

Poveikis:

 1. Sumažėjęs kūno raumenų tempimas;
 2. Garantuotas geresnis miegas bei poilsis;
 3. Sumažėjęs dirglumas;
 4. Pagerėjusi nuotaika.

Nauda:

 • Raminama centrinė nervų sistema;
 • Gerėja odos funkcijos;
 • Raumenys geriau pailsi;
 • Stiprinamos kraujagyslės;
 • Mažinamas kraujospūdis;
 • Gerinama medžiagų apykaita;
 • Gerinama skrandžio, žarnyno veikla.