Funkcinė treniruotė

Su savo kūno svoriu arba laisvais svoriais atliekama treniruotė, kurios metu lavinamos fizinės savybės – jėga, ištvermė, raumenų balansas, širdies bei kvėpavimo sistemų savybės, taip formuojasi sportiškas, stiprus, mobilus ir sveikas kūnas.  Treniruotės metu naudojami tam tikri poilsio ir darbo laiko intervalai. Iššūkių šioje treniruotėje taip pat netruks, joje treniruosime savo judesius, tad savo progresą galėsime stebėti nuolatos!

Abs&Back (Korseto treniruotė)

Treniruotė skirta stiprinti ir stabilizuoti mūsų korsetą: pilvo, nugaros bei dubens raumenis, taip pat nepraleisime ir kitų stabilizacijos pratimų, skirtų kitoms kūno dalims. Juk tvirti pamatai yra būtinybė sveikam žmogui ir apsaugai nuo traumų. Treniruotė skirta tiek pradedantiems, tiek pažengusiems, nes atliekami pratimai turi variacijas nuo lengvesnių iki sunkesnių. Taip, taip, be pratimo lenta mes neapseisime!  Tad norintiems turėti ne tik gražius, bet ir stiprius pamatus, kuris yra pagrindinis sveiko kūno komponentas- treniruotė kaip tik Jums!

Klasikinė aerobika+kūno dizainas

Klasikinė aerobika – tai efektyvus kūno tobulinimo metodas, sportinių judesių, žemo, vidutinio ir aukšto intensyvumo treniruočių kompleksas, atliekamas skambant ritminei muzikai, kurios metu yra panaudojama kiek įmanoma daugiau raumenų grupių, deginamas didelis kalorijų kiekis. Atliekant aerobikos judesius dirba visi raumenys, kas gerina širdies veiklą, ištvermę, lankstumą, padeda išvengti osteoporozės – stiprina kaulus, gerina bendrą fizinį pajėgumą ir nuotaiką. Aerobika mažina nutukimo, diabeto riziką, mažina cholesterolio kiekį kraujyje, stabdo organizmo senėjimo procesus, reguliuoja kraujo spaudimą, pulso dažnį. Kūno dizainas (anlg. body sculpt) – viena iš aerobikos rūšių, kurioje itin daug dėmesio skiriama jėgai ir ištvermei ugdyti, kūno judesių amplitudei bei lankstumui didinti. Treniruotės metu atliekami stūmimo, kėlimo, atsispaudimo, pritūpimo pratimai. Užsiėmimo pabaigoje tempas lėtinamas, skiriama laiko tempimo pratimams ir atsipalaidavimui.

Step aerobika + kūno dizainas

Intensyvi treniruotė su choreografija, naudojant aerobikos dekus. Skirta vidutinio fizinio pasiruošimo. Kūno dizainas – jėgos treniruotė skirta viso kūno raumenų grupių stiprinimui ir lavinimui. Treniruotės metu naudojamos įvairios jėgos stiprinimo priemonės: gumos, svareliai, kamuoliai. Treniruotės metu atliekami pratimai stiprina ne tik viso kūno raumenis, bet ir širdies kraujagyslių sistemą. Ši įvairiapusiška treniruotė padės sumažinti svorį ir puikiai jaustis. Tai treniruotė kiekvienam, tinka bet kokio fizinio pasirengimo žmogui.