Esu Aurelija, studijos savininkė. Sportas mano gyvenime atsirado 2015 metais. Atradau šiaurietiškojo ėjimo džiaugsmą, pradėjau žaisti futbolą moterų komandoje. 2017 m. įsigijusi studiją „FiguraINN“, kuri teikė limfodrenažinių masažų paslaugas su „Roll INN“ aparatais, supratau, kad veikla tuo neapsiribos. Subūriau šiaurietiškojo ėjimo entuziasčių grupę „5:30“, kurios pavadinimas simbolizuoja ankstyvą rytinių ėjimų laiką. Ryte dar miegantis miestas ir bundanti gamta suteikia energijos dienos darbams. Daug juoko, smagių pokalbių, ar tiesiog mėgavimosi tyla ir ėjimo teikiamu malonumu – užkuria vidinį variklį. Sakiau ir sakysiu – sportas lauke pats naudingiausias ir nieko nekainuoja. Futbolas taip pat sužavėjo treniruotėmis stadione, pušų paunksnėje, kur labai gera „pravėdinti“ galvą. 

Plėstis ir kurti daug veiklų galinčią pasiūlyti Moterų sveikatingumo ir sporto studiją „FiguraGym“ idėja kirbėjo seniai, tai kelis metus brandinta idėja išsiveržusi 2019 m. gruodžio 16 d. Su didele meile ir šaunia palaikymo komanda kūriau vietą, kur moterys jaustųsi jaukiai, patogiai, džiugintų šiltos interjero detalės. 

Atrasta mėgstama veikla man suteikia sparnus, kiekviena diena praleista studijoje teikia didelį malonumą. Reikėjo įdėti daug pastangų, ilgai dirbti su savimi, pamilti save ir įsiklausyti, ko nori širdis. Šiandien mano širdis plaka „FiguraGym“ ritmu, studija man yra tarsi ketvirtas vaikas.

Man sportas pirmiausia yra sveikata. Todėl treniruočių kokybė – labai svarbi. Studijoje dirba tik reikiamą aukštąjį išsilavinimą turinčios trenerės, išmanančios ir mylinčios savo darbą. Administratorės, kurioms bendrauti su žmogumi – dovana. Masažo specialistė, kurios stebuklingų rankų prisilietimas atpalaiduoja ir nusineša stresą bei įtampą. Su šypsenomis ir gera nuotaika laukiame Jūsų ir esame laimingos, kad sulaukiame Jūsų šypsenų mainais.